Po kolędzie!

Posted on 22 December 2010

Za chwilę wyruszam do parku Torres del Paine. Trochę moĹźe przedwcześnie, a trochę moĹźe nie, w sumie to nie wiem nigdy kiedy dokładnie te Ĺźyczenia powinno się składać, ale Ĺźyczę wszystkim czytelnikom bloga, znajomym i nieznajomym, przyjaciołom i ich rodzinom spokojnych i pełnych pozytywnej energii świąt BoĹźego Narodzenia. Obyście odpoczęli tam, gdzie będziecie. Z dala od internetu, chaosu na ulicach i wszystkiego, z czym borykacie się na co dzień. To dobry moment na “bycie tu i teraz” :) Niech Nowy Rok przyniesie Wam jeszcze więcej radości i inspiracji niĹź obecny!

PoniĹźej zamieszczam jedną z hiszpańskojęzycznych kolęd. Generalnie nie przepadam specjalnie za boĹźonarodzeniowymi pieśniami. Ot mam parę, ktĂłrych lubię posłuchać, ale nie mają one zbyt duĹźo wspĂłlnego z ‘bieĹźeniem do Betlejem‘ czy “leĹźeniu w żłobie“… :))  Ta jednak nie tylko muzycznie mi się podoba, ale jej ogĂłlny wydĹşwięk i słowa nastrajają mnie pozytywnie. Dla wielu być moĹźe to będzie po prostu popowa piosenka z radia i nic specjalnego, ale cóş, potraktujcie to jako “muzyczną podróş” :))

PS. Nie chcę powiedzieć przez to, Ĺźe “lulajĹźe Jezuniu” mnie nie nastraja, ale no… hm, inaczej… :) Jeszcze raz dzięki – za wszystkie komentarze, Ĺźyczenia i ‘wędrowanie ze mną’ . Wesołych świąt i śmiesznej choinki! :)

La alegría de este día hay que celebrar!


3 comments to Po kolędzie!

 • Teresa Prochowska says:

  Kubo,
  przesyłam podziekowania za Ĺźyczenia dla “nieznajomych”….z nadzieją, Ĺźe kiedyś się spotkamy i poznamy. Jest taka szansa, bowiem mamy wspĂłlnych znajomych:-)i od nich dowiedziałam się o Twoim blogu i zaczęłam jego regularną lekturę (wraz z koleĹźanką, ktĂłrą wyjątkowo “rozkleja” ich czytanie….)
  A teraz wyjaśniam, Ĺźe: 1-studiowałam geografię z Twoim ojcem i Witkiem Frączkiem, 2-za tydzień wraz z mężem Lechem dołączę do ekipy FrączkĂłw w La Paz i razem wyruszymy do Limy , po drodze odwiedzając co nam los przyniesie….
  Przesyłam najserdeczniejsze Ĺźyczenia i te z okazji Świąt i Noworoczne, powodzenia “w drodze”, Teresa

 • AFJ says:

  http://www.youtube.com/watch?v=lQEv6OPsvfY&feature=related

  Kuba tam w tych wysokich Andach posłuchaj sobie starej pięknej świątecznej piosenki.
  I Wesołych Świąt – mimo wszystko :)

 • Kamil says:

  W wigilijna noc tez byłem z Tobą, zapewne nie tylko ja…

 • Zostaw komentarz

  Copyright © grand tour
  bezsensu studio - fred 2010

  info

  grand tour jest oparty na systemie WordPress i wykorzystuje zmieniony przez autora bloga skin SubtleFlux.