Po kolędzie!

Posted on 22 grudnia 2010

Za chwilę wyruszam do parku Torres del Paine. Trochę może przedwcześnie, a trochę może nie, w sumie to nie wiem nigdy kiedy dokładnie te życzenia powinno się składać, ale życzę wszystkim czytelnikom bloga, znajomym i nieznajomym, przyjaciołom i ich rodzinom spokojnych i pełnych pozytywnej energii świąt Bożego Narodzenia. Obyście odpoczęli tam, gdzie będziecie. Z dala od internetu, chaosu na ulicach i wszystkiego, z czym borykacie się na co dzień. To dobry moment na „bycie tu i teraz” :) Niech Nowy Rok przyniesie Wam jeszcze więcej radości i inspiracji niż obecny!

Poniżej zamieszczam jedną z hiszpańskojęzycznych kolęd. Generalnie nie przepadam specjalnie za bożonarodzeniowymi pieśniami. Ot mam parę, których lubię posłuchać, ale nie mają one zbyt dużo wspólnego z ’bieżeniem do Betlejem’ czy „leżeniu w żłobie„… :))  Ta jednak nie tylko muzycznie mi się podoba, ale jej ogólny wydźwięk i słowa nastrajają mnie pozytywnie. Dla wielu być może to będzie po prostu popowa piosenka z radia i nic specjalnego, ale cóż, potraktujcie to jako „muzyczną podróż” :))

PS. Nie chcę powiedzieć przez to, że „lulajże Jezuniu” mnie nie nastraja, ale no… hm, inaczej… :) Jeszcze raz dzięki – za wszystkie komentarze, życzenia i 'wędrowanie ze mną’ . Wesołych świąt i śmiesznej choinki! :)

La alegría de este día hay que celebrar!


3 komentarze to Po kolędzie!

 • Teresa Prochowska pisze:

  Kubo,
  przesyłam podziekowania za życzenia dla „nieznajomych”….z nadzieją, że kiedyś się spotkamy i poznamy. Jest taka szansa, bowiem mamy wspólnych znajomych:-)i od nich dowiedziałam się o Twoim blogu i zaczęłam jego regularną lekturę (wraz z koleżanką, którą wyjątkowo „rozkleja” ich czytanie….)
  A teraz wyjaśniam, że: 1-studiowałam geografię z Twoim ojcem i Witkiem Frączkiem, 2-za tydzień wraz z mężem Lechem dołączę do ekipy Frączków w La Paz i razem wyruszymy do Limy , po drodze odwiedzając co nam los przyniesie….
  Przesyłam najserdeczniejsze życzenia i te z okazji Świąt i Noworoczne, powodzenia „w drodze”, Teresa

 • AFJ pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=lQEv6OPsvfY&feature=related

  Kuba tam w tych wysokich Andach posłuchaj sobie starej pięknej świątecznej piosenki.
  I Wesołych Świąt – mimo wszystko :)

 • Kamil pisze:

  W wigilijna noc tez byłem z Tobą, zapewne nie tylko ja…

 • Copyright © grand tour
  bezsensu studio - fred 2010

  info

  grand tour jest oparty na systemie WordPress i wykorzystuje zmieniony przez autora bloga skin SubtleFlux.