W konkursie na Blog Roku 2010

Posted on 17 January 2011

Nie wiem, jak to było zorganizowane… Jakieś autokary podstawili, czy co?

Dzięki Waszym smsowym głosom, w ciągu zaledwie dwĂłch dni mĂłj blog, z pozycji 21-ej przeskoczył na 10-tą! :) Wiem, Ĺźe kilka bliskich mi osĂłb wysyłało róşne maile i smsy informacyjne do znajomych, a ostatnio doszły do mnie takĹźe słuchy o tajnej operacji o kryptonimie “sms albo wpier..ol” :] Niestety, dane tej ostatniej objęte są cały czas klauzulą tajności  i nie mogę ujawnić kto za tym stoi :) Podobno zamieszani są w to najlepsi spece od marketingu, ktĂłrzy nie przebierają w środkach.. Telefony Ĺźadnej z babć i cioć nie są bezpieczne, uwaĹźajcie! :)  Siebie natomiast zwą sprzedawcami marzeń.. Wielkie dzięki dla wszystkich! :)

To jeszcze jednak nie koniec walki, do końca głosowania, tj. do południa 20.01.2010, zostało jeszcze trochę czasu. Aby wejść do drugiego etapu …polegającego na ocenie przez jurorĂłw blogĂłw, naleĹźy zmieścić się w pierwszej dziesiątce. Jak to zwykle bywa, losy takĹźe i tej batalii będą się waĹźyć do ostatnich chwil. Dziękuje tym, ktĂłrzy juĹź wysłali smsy. Czuję, Ĺźe jesteśmy naprawdę blisko. Tak jak pisałem strasznie nie lubię prosić o cokolwiek, ale jeśli macie jakichś znajomych, ktĂłrzy interesują się tematem podróşy, moĹźecie polecić tego bloga. MoĹźe teĹź się im spodoba i postanowią wesprzeć sprawę..

Na pewno wzrosła oglądalność bloga w ostatnich dniach. Statystyki dziennie rejestrują 200-300 odwiedzin z róşnych adresĂłw ip, a transfer podczas całego poprzedniego miesiąca wynosił rekordowo 4GB, by w nowym rozliczeniu, juĹź w dniu 14 stycznia przekroczyć granicę 5GB.. W ostatniej chwili zwiększyłem pakiet na serwerze by nie doprowadzić do zablokowania konta! Przyznam się, jestem zaskoczony czymś takim. Nawet grupa na facebook’u przeskoczyła ‘czarodziejską’, jak na taki fanpage, liczbę 500 członkĂłw.

Dzięki! Ostatnia runda właśnie się zaczyna! Oby do przodu, oby do przodu! :)


4 comments to W konkursie na Blog Roku 2010

 • fred says:

  nawet jeszcze lepiej! po ostatnim podliczeniu – 4 miejsce! :] zostały 3 doby :]

 • ela znad morza says:

  “Libre”Kuba! Smsy wyslane(moj zuzy kuby).Swiat jest piekny-przyblizasz go nam-czytamy,ogladamy,sluchamy i bedziemy do konca z Toba a nawet dluzej.Masz kat w naszych sercach (za caloksztalt)…

 • Halina Chmura says:

  Kuba, szczerze Cię podziwiam ! Czekamy na działce w Skubiance na ustne opowiesci o Twoich przygodach ….

 • fred says:

  dzięki za miłe słowa :] opowieści jest kilka dobrych… jeszcze nieopowiedzianych, czasem jeszcze nieprzeĹźytych… :]

 • Zostaw komentarz

  Copyright © grand tour
  bezsensu studio - fred 2010

  info

  grand tour jest oparty na systemie WordPress i wykorzystuje zmieniony przez autora bloga skin SubtleFlux.