W konkursie na Blog Roku 2010

Posted on 17 stycznia 2011

Nie wiem, jak to było zorganizowane… Jakieś autokary podstawili, czy co?

Dzięki Waszym smsowym głosom, w ciągu zaledwie dwóch dni mój blog, z pozycji 21-ej przeskoczył na 10-tą! :) Wiem, że kilka bliskich mi osób wysyłało różne maile i smsy informacyjne do znajomych, a ostatnio doszły do mnie także słuchy o tajnej operacji o kryptonimie „sms albo wpier..ol” :] Niestety, dane tej ostatniej objęte są cały czas klauzulą tajności  i nie mogę ujawnić kto za tym stoi :) Podobno zamieszani są w to najlepsi spece od marketingu, którzy nie przebierają w środkach.. Telefony żadnej z babć i cioć nie są bezpieczne, uważajcie! :)  Siebie natomiast zwą sprzedawcami marzeń.. Wielkie dzięki dla wszystkich! :)

To jeszcze jednak nie koniec walki, do końca głosowania, tj. do południa 20.01.2010, zostało jeszcze trochę czasu. Aby wejść do drugiego etapu …polegającego na ocenie przez jurorów blogów, należy zmieścić się w pierwszej dziesiątce. Jak to zwykle bywa, losy także i tej batalii będą się ważyć do ostatnich chwil. Dziękuje tym, którzy już wysłali smsy. Czuję, że jesteśmy naprawdę blisko. Tak jak pisałem strasznie nie lubię prosić o cokolwiek, ale jeśli macie jakichś znajomych, którzy interesują się tematem podróży, możecie polecić tego bloga. Może też się im spodoba i postanowią wesprzeć sprawę..

Na pewno wzrosła oglądalność bloga w ostatnich dniach. Statystyki dziennie rejestrują 200-300 odwiedzin z różnych adresów ip, a transfer podczas całego poprzedniego miesiąca wynosił rekordowo 4GB, by w nowym rozliczeniu, już w dniu 14 stycznia przekroczyć granicę 5GB.. W ostatniej chwili zwiększyłem pakiet na serwerze by nie doprowadzić do zablokowania konta! Przyznam się, jestem zaskoczony czymś takim. Nawet grupa na facebook’u przeskoczyła 'czarodziejską’, jak na taki fanpage, liczbę 500 członków.

Dzięki! Ostatnia runda właśnie się zaczyna! Oby do przodu, oby do przodu! :)


4 komentarze to W konkursie na Blog Roku 2010

 • fred pisze:

  nawet jeszcze lepiej! po ostatnim podliczeniu – 4 miejsce! :] zostały 3 doby :]

 • ela znad morza pisze:

  „Libre”Kuba! Smsy wyslane(moj zuzy kuby).Swiat jest piekny-przyblizasz go nam-czytamy,ogladamy,sluchamy i bedziemy do konca z Toba a nawet dluzej.Masz kat w naszych sercach (za caloksztalt)…

 • Halina Chmura pisze:

  Kuba, szczerze Cię podziwiam ! Czekamy na działce w Skubiance na ustne opowiesci o Twoich przygodach ….

 • fred pisze:

  dzięki za miłe słowa :] opowieści jest kilka dobrych… jeszcze nieopowiedzianych, czasem jeszcze nieprzeżytych… :]

 • Copyright © grand tour
  bezsensu studio - fred 2010

  info

  grand tour jest oparty na systemie WordPress i wykorzystuje zmieniony przez autora bloga skin SubtleFlux.